Personal

Personal

VD / Säljare

Daniel Bryske
VD / Säljare

054-80 83 81, 073-043 33 00 daniel.bryske@maskinvast.se

Thomas Olsson
Entreprenad / Skog

054-80 83 79, 070-268 05 04 thomas.olsson@maskinvast.se

Anders Johnsen
Entreprenad

054-80 83 98, 070-268 97 27 anders.johnsen@maskinvast.se

Mårten Karlsson
Entreprenad

070-208 5317 marten.karlsson@maskinvast.se  

Tobias Abrahamsson
Lantbruk

070-353 45 63 tobias.abrahamsson@maskinvast.se

Anton Bodén
Lantbruk

054-80 83 88, 070-671 09 33 anton.boden@maskinvast.se

Ronnie Lindh
Lantbruk

054-80 83 72, 070-826 79 90 ronnie.lindh@maskinvast.se

Peter Svensson
Skog

070-268 93 23 peter.svensson@maskinvast.se

Butik / Reservdelar

Stefan Petersson

Tel: 054-80 83 89

Linda Åhlin

linda.ahlin@maskinvast.se

Marcus Westlund

Tel: 054-80 83 84

Linda Sjöström

linda.sjostrom@maskinvast.se

Per Hansson Böe

Tel: 054-80 83 94

Henrik Brekke

henrik.brekke@maskinvast.se   Ankommande och avgående gods.  

Mikael Fredriksson

Reservdelar för skogsmaskiner

Nyleverans / Reklamationer

Reijo Hakkarinen

Fredrik Schutzer

054-80 83 99

Verkstad - Entreprenad

Tobias Lindström
Entreprenad

070-268 8829 tobias.lindstrom@maskinvast.se

Christoffer Larsson

David Julin

Huddig

Emil Rantonen

Johan Zackrisson

Verkstad - Lantbruk

Karl Johan Larsson
Lantbruk

054-80 83 85, 070-268 99 96 kalle.larsson@maskinvast.se

Bengt Falkensjö

Didrik Trandem

Adam Vestlund

Johan Lidén

Verkstad - Skog

Kent Pettersson
Skog

054-80 83 95, 070-268 7664 kent.pettersson@maskinvast.se

Christopher Hjorth

Niclas Dalberg

Erik Gustavsson

Ekonomi / Administration

Lisa Holm
Ekonomichef

054-80 83 71 lisa.holm@maskinvast.se

Susanne Persson
Administration

054-80 83 70 susanne.persson@maskinvast.se

Susanne Eriksson
Ekonomiassistent

susanne.eriksson@maskinvast.se

Kemal Prusevic
Ekonomiassistent

Våra tjänster

Butik och reservdelar

I butiken på Maskin Väst hittar du reservdelar för allt från gräsklippare till skördetröskor. Vi erbjuder snabb service både över disk och via telefon.

Lantbruk

Vi har allt från proffsmaskiner till enklare maskiner för det lilla jordbruket.

Skog

Vi har skotare, skördare, vagnar, vedmaskiner och annan utrustning för skogen.

Entreprenad

Hos oss hittar du Huddig grävlastare, JCB och Schaeffs entreprenadmaskiner och mycket mer.

Are you ready to be part of our 2000+ satisfied clients for only $55 ?

Purchase now