Personal

Personal

VD / Säljare

Daniel Bryske
VD / Säljare

054-80 83 81, 073-043 33 00 daniel.bryske@maskinvast.se

Thomas Olsson
Entreprenad / Skog

054-80 83 79, 070-268 05 04 thomas.olsson@maskinvast.se

Ronnie Lindh
Lantbruk

054-80 83 72, 070-826 79 90 ronnie.lindh@maskinvast.se

Anton Bodén
Lantbruk

054-80 83 88, 070-671 09 33 anton.boden@maskinvast.se

Anders Johnsen
Entreprenad

054-80 83 98, 070-268 97 27 anders.johnsen@maskinvast.se

Peter Svensson
Skog

070-268 93 23 peter.svensson@maskinvast.se

Örebro

Joel Grönkvist
Entreprenad / Lantbruk

070-208 53 17 joel.gronkvist@maskinvast.se

Butik / Reservdelar

Mattias Johanssson

054-80 83 78

Linda Åhlin

linda.ahlin@maskinvast.se

Stefan Petersson

Tel: 054-80 83 89

Linda Sjöström

linda.sjostrom@maskinvast.se

Marcus Westlund

Tel: 054-80 83 84

Per Hansson Böe

Tel: 054-80 83 94

Nyleverans / Reklamationer

Reijo Hakkarinen

Fredrik Schutzer

054-80 83 99

Verkstad - Entreprenad

Roger Härdelin
Entreprenad

054-80 83 80, 070-353 45 63 roger.hardelin@maskinvast.se

Christoffer Larsson

David Julin

Huddig

Emil Rantonen

Johan Zackrisson

Verkstad - Lantbruk

Karl Johan Larsson
Lantbruk

054-80 83 85, 070-268 99 96 kalle.larsson@maskinvast.se

Bengt Falkensjö

Didrik Trandem

Tobias Lindström

Timoty Nilsek

Johan Lidén

Verkstad - Skog

Kent Pettersson
Skog

054-80 83 95, 070-268 7664 kent.pettersson@maskinvast.se

Jimmy Elofsson

Christopher Hjorth

Niclas Dalberg

Erik Gustavsson

Ekonomi / Administration

Lisa Holm
Ekonomichef

054-80 83 71 lisa.holm@maskinvast.se

Susanne Persson
Administration

054-80 83 70 susanne.persson@maskinvast.se

Frida Karlsson
Ekonomiassistent

Kemal Prusevic
Ekonomiassistent

Våra tjänster

Butik och reservdelar

I butiken på Maskin Väst hittar du reservdelar för allt från gräsklippare till skördetröskor. Vi erbjuder snabb service både över disk och via telefon.

Lantbruk

Vi har allt från proffsmaskiner till enklare maskiner för det lilla jordbruket.

Skog

Vi har skotare, skördare, vagnar, vedmaskiner och annan utrustning för skogen.

Entreprenad

Hos oss hittar du Huddig grävlastare, JCB och Schaeffs entreprenadmaskiner och mycket mer.

Are you ready to be part of our 2000+ satisfied clients for only $55 ?

Purchase now