Personal

VD / Säljare

Daniel Bryske
VD / Säljare

054-80 83 81, 073-043 33 00 daniel.bryske@maskinvast.se

Thomas Olsson
Entreprenad / Skog

054-80 83 79, 070-268 05 04 thomas.olsson@maskinvast.se

Christian Eriksson
Entreprenad

070-265 39 38 christian.eriksson@maskinvast.se

Mårten Karlsson
Entreprenad

070-208 5317 marten.karlsson@maskinvast.se  

Peter Svensson
Skog

070-268 93 23 peter.svensson@maskinvast.se

Ronnie Lindh
Lantbruk

054-80 83 72, 070-826 79 90 ronnie.lindh@maskinvast.se

Anton Bodén
Lantbruk

054-80 83 88, 070-671 09 33 anton.boden@maskinvast.se

Kumla

Tobias Abrahamsson
Lantbruk

070-353 45 63 tobias.abrahamsson@maskinvast.se

Mattias Sande
Lantbruk

070-268 97 27 mattias.sande@maskinvast.se

Butik / Reservdelar

Marcus Westlund

Tel: 054-80 83 84

Linda Sjöström

linda.sjostrom@maskinvast.se

Tobias Axelsson

tobias.axelsson@maskinvast.se

Carola Lindborg

carola.lindborg@maskinvast.se

Mikael Persson

mikael.persson@maskinvast.se  054-80 83 94

Kumla

Bernt-Inge Johansson
Reservdelar och verkstad

019- 58 23 73 bernt-inge.johansson@maskinvast.se

Nyleverans / Reklamationer

Reijo Hakkarinen

Fredrik Schutzer

054-80 83 99

Verkstad - Entreprenad

Tobias Lindström
Entreprenad

070-268 8829 tobias.lindstrom@maskinvast.se

Christoffer Larsson

David Julin

Huddig

Anton Sundin

Verkstad - Lantbruk

Didrik Trandem
Lantbruk

054-80 83 85 didrik.trandem@maskinvast.se

Johan Lidén

Adam Vestlund

Tommy Edlund

Kumla

Urban Svensson

019-58 23 73 urban.svensson@maskinvast.se

Anders Nilsson

019-58 23 73 anders.nilsson@maskinvast.se

William Norrman

019-58 23 73 william.norrman@maskinvast.se

Verkstad - Skog

Antonio Oddli
Skog

070-268 76 64 antonio.oddli@maskinvast.se

Erik Gustavsson

   

Christopher Hjorth

Glenn Moberg

Niclas Dalberg

Victor Rydén

Ekonomi / Administration

Lisa Holm
Ekonomichef

054-80 83 71 lisa.holm@maskinvast.se

Marcus Andersson
Controller

072-70 40 873 marcus.andersson@maskinvast.se

Susanne Persson
Administration

054-80 83 70 susanne.persson@maskinvast.se

Susanne Eriksson
Ekonomiassistent

susanne.eriksson@maskinvast.se

Våra tjänster

Butik och reservdelar

I butiken på Maskin Väst hittar du reservdelar för allt från gräsklippare till skördetröskor. Vi erbjuder snabb service både över disk och via telefon.

Lantbruk

Vi har allt från proffsmaskiner till enklare maskiner för det lilla jordbruket.

Skog

Vi har skotare, skördare, vagnar, vedmaskiner och annan utrustning för skogen.

Entreprenad

Hos oss hittar du Huddig grävlastare, JCB och Schaeffs entreprenadmaskiner och mycket mer.

Are you ready to be part of our 2000+ satisfied clients for only $55 ?

Purchase now