Kontakta oss

 

VD/SÄLJARE

 
Daniel Bryske

Daniel Bryske
Tel: 054-80 83 81
Mobil: 073-043 33 00
daniel.bryske@maskinvast.se

 
   
SKOG OCH LANTBRUK SKOGSMASKINER

Janne Johansson

Janne Johansson
Tel: 054-80 83 87
Mobil: 070-268 06 40
janne.johansson@maskinvast.se
Peter Svensson, Maskin Väst Peter Svensson
Tel:070-268 93 23
peter.svensson@maskinvast.se
LANTBRUK    

Ronnie Lindh - säljare Lantbruk

Ronnie Lindh
Tel: 054-80 83 72
Mobil: 070-826 79 90
ronnie.lindh@maskinvast.se

Anton Bodén, säljare på Maskin Väst

Anton Bodén
054-80 83 88
Mobil:070-671 09 33
anton.boden@maskinvast.se

LANTBRUK/ENTREPRENAD  
Thomas Olsson - Maskin Väst Thomas Olsson
Tel: 054-80 83 79
Mobil: 070-268 05 04
thomas.olsson@maskinvast.se
 
PARK/GRÖNYTE/ENTREPRENAD  
Anders Johnsen - Maskin Väst Anders Johnsen
Tel: 054-80 83 98
Mobil: 070-268 97 27
anders.johnsen@maskinvast.se
 
LANTBRUKSMASKINER, ÖREBRO  

Joel Grönkvist, säljare lantbruksmaskiner i Örebro

Joel Grönkvist
Mobil: 070-208 53 17
joel.gronkvist@maskinvast.se
 

 

BUTIK/RESERVDELAR  
Morgan Asplund Morgan Asplund
Tel: 054-80 83 82
Mobil: 070-564 61 72
morgan.asplund@maskinvast.se
Mattias Mattias Johansson
Tel: 054-80 83 78
mattias.johansson@maskinvast.se
 
Per Hansson Böe Per Hansson Böe
Tel: 054-80 83 94
per.h-b@maskinvast.se
Marcus Westlund Marcus Westlund
Tel: 054-80 83 84
marcus.westlund@maskinvast.se
 
Stefan Petersson Stefan Petersson
Tel: 054-80 83 89
stefan.petersson@maskinvast.se
Linda Åhlin, Maskin Väst
Linda Åhlin
linda.ahlin@maskinvast.se
 
         

VERKSTAD Lantbruk/Park

 
Karl Johan Larsson Karl Johan Larsson
Tel: 054-80 83 85
Mobil: 070-268 99 96
kalle.larsson@maskinvast.se
Bengt Falkensjö Bengt Falkensjö  
Tobias Lindström Tobias Lindström 

Johan Lidén

Johan Lidén  
Didrik Trandem Didrik Trandem      

 

       

VERKSTAD Skog

 
Kent Pettersson Kent Pettersson
Tel: 054-80 83 95
Mobil: 070-268 7664
kent.pettersson@maskinvast.se
Jimmy Elofsson Jimmy Elofsson  
Niclas Dalberg Niclas Dalberg Erik Gustavsson Erik Gustavsson   
Christopher Hjorth arbetar på Maskin Väst verkstad (Skog) Christopher Hjorth      

VERKSTAD Entreprenad

 
Roger Härdelin, verkmästare entreprenad

Roger Härdelin
Tel: 054-808380
Mobil: 070-3534563
roger.hardelin@maskinvast.se

Emil Rantonen Emil Rantonen  
Christoffer Larsson arbetar på Maskin Väst med entreprenadmaskiner Christoffer Larsson    

Reijo Hakkarainen Nyleverans
Reijo Hakkarainen
Fredrik Schutzer

Reklamationsärenden
Fredrik Schutzer
Tel: 054-80 83 99

 
   

KONTOR

 
Lisa Holm, Ekonomi och Administration Ekonomi/Administration
Lisa Holm
Tel: 054-80 83 71
lisa.holm@maskinvast.se
Administration
Susanne Persson
Tel: 054-80 83 70
susanne.persson@maskinvast.se
 
Frida Karlsson ekonomiassistent på Maskin Väst Ekonomiassistent
Frida Karlsson
frida.karlsson@maskinvast.se
 
Kemal Prusevic, Maskin Väst

Ekonomiassistent
Kemal Prusevic
kemal.prusevic@maskinvast.se

 

Maskinleverant&oring;rerna 

Sigillet är utfärdat av Syna AB www.syna.se